Milwaukee příští rok s Aprilií? ...a co Abaja??

12. července 2016 v 11:51

Autor: Petr Štola,, zdroj Speedweek
Fotografie: Milwaukee team BMW

Velikost textu: smaller normal bigger

Superbikový tým Milwaukee není spokojen se současnou technikou a přemýšlí o přechodu k Aprilii. V takovém případě by byla budoucnost u tohoto týmu zajímavá i pro Karla Abrahama ...

V dosavadním průběhu letošní sezony šampionátu Mistroství světa Superbiků zůstává tým Milwaukee BMW za očekáváními. Jak prozradil samotný majitel týmu pan Shaun Muir, spolupráce s BMW neprobíhá dle představ a na stole již leží i nabídka od Aprilie pro příští sezonu 2017.
 
Britský manažer týmu zatím nezveřejnil žádné finální rozhodnutí ale přiznává, že nabídka od Aprilie je velmi zajímavá a je možné, že tým pro příští sezonu opravdu na motocykly Aprilia přestoupí. Otevřená je zatím i otázka jezdců.
 
 
Dle slov pana Muira motocykl BMW českému jezdci Karlu Abrahamovi nesedí a pokud by tento materiál zůstal i pro sezonu 2017, byla by další spolupráce zbytečná. V případě přestupu na Aprilii by ale manažer týmu Milwaukee s Karlem ještě velmi rád jednal o budoucnosti.
 
„Zatím to je tak 50 na 50, spolupráci s Karlem ale rozhodně nevylučuji. Už jsme se na tohle téma potkali, ale Karel chtěl ode mne odpověď příliš brzy. Já musím nejdříve vědět, v jaké formě příští rok pojedeme a s jakou technikou, pak mohu řešit otázku jezdců. Je škoda, že Karlovi letošní motorka BMW moc nesedí, což je vidět i na výsledcích. Kdyby pravidelně dojížděl v první desítce, rozhodnutí by nám usnadnil,“ řekl Shaun Muir.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 6 komentářů

Sj 13. července 2016, 9:35 | 5 0

to BMW
Jenže ono bude taky trovhu rozdíl mezi motorkou s SPZ na silnici a závodním superbikem do MS. Stejně jako Tores, Brookes i AB asi umějí jezdit podstatně líp než Táborský. Tady motáš moc věcí dohromady

JH 13. července 2016, 6:37 | 1 0

Génius Táborský
Poslední číslo Motohouse píše!
BMW je prostě galaktickej bajk,podle Táborskýho!
Podle mne je to krám poruchovej,převodovka na hovno a motorka pro všechny,co si myslí,že umějí jezdit!
Slovakiaring to potvrdil.

BRoy 12. července 2016, 13:31 | 6 0

No, nevim
Brookes, jako tymova jednicka, byl v desitce 3x za 18 zavodu. Abraham jednou, ale taky mu motorka trikrat zdechla. Takze ‘uspechy‘ Milwaukee jdou spise na vrub zoufale techniky, nezli jezdcu. BTW, BMW nejezdily nijak zazracne ani v tovarnim tymu s Melandrim a Haslamem, takze sazka na ne byla asi ulet.

Strobi 12. července 2016, 13:09 | 2 0

třeba...
Třeba BMW nesedl Karel a odmítá jet.. :) SOBI 20 je řešení.. :)

Strobi 12. července 2016, 13:09 | 2 0

třeba...
Třeba BMW nesedl Karel a odmítá jet.. :) SOBI 20 je řešení.. :)

fox 12. července 2016, 13:00 | 6 2

Karel
Bohuzel Karel nebude jezdit desítku na ničem.Je potreba si to priznat.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist