MotoGP 2016: Jack Miller k Marc VDS Racing

16. září 2015 v 11:46

Autor: Petr Štola
Fotografie: LCR Honda facebook

Velikost textu: smaller normal bigger

Dle nejnovějších informací je možné, že Honda přesune Jacka Millera pro příští sezonu do belgického týmu Marc VDS Racing ...

Již od Grand Prix v britském Silverstone je jisté, že Scott Redding odejde pro příští sezonu k italské Ducati a u belgického závodního týmu Marc VDS Racing tak zůstává sedlo jednoho motocyklu Honda pro rok 2016 neobsazené. V rámci Grand Prix v italském Misanu se začalo hovořit o možném příchodu Australana Jacka Millera.
 
 
 
Delší dobu je jasné, že tým LCR Honda po ztrátě silného sponzora v podobě CWM nebude moci v příštím roce financovat dva motocykly a pojede jen s jedním strojem. A vzhledem k tomu, že Jack Miller má smlouvu přímo s továrnou Honda, musí mu v některém týmu místo zajistit. Nyní vše nasvědčuje tomu, že Miller se příští rok objeví právě v barvách Marc VDS Racing.
 
„Tato možnost by se mi určitě líbila. Já osobně jsem ale připravený na to, že pojedu v jakémkoliv týmu Hondy. Sám to moc neřeším, protože vím, že motocykl i lidé z mého současného týmu půjdou se mnou, takže v podstatě jedinou změnou budou barvy, v jakých bude motocykl nalakovaný,“ řekl Jack Miller.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 4 komentáře

Milda 17. září 2015, 9:45 | 0 0

miller
Výsledky těchto jezdců naznačují, že Abaja nebude zas takovej patlal, že...

Deluxa 16. září 2015, 22:47 | 1 0

...
Podla mna jazdec typu Jack Miller nema v motogp co hladat. Nie ze by nemal talent alebo nevedel jazdit ale musi chlapec dozriet. To co predviedol tuto sezonu (nemyslim vysledky) a kolko jazdcov "zostrelil" to sa len tak nevidi....

VanillaIceCream 80 16. září 2015, 22:01 | 1 0

35+43
Pravděpodobně myslíš s Calem... Na fotce je zobrazena interní komunikace LCR týmu, kde Jack prosí Cala, aby mohl také jezdit na plnotučné RCV a Cal mu říká už po padesáté, že o tom nerozhoduje on, ale tým! :-))))

Vesy 16. září 2015, 21:29 | 0 0

foto
Co to je za fotku s Carlem??
:-))


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist