MotoGP: Iannone odešel od Ducati dobrovolně, nabídka Suzuki byla zajímavější

24. května 2016 v 11:09

Autor: Petr Štola,, zdroj Speedweek
Fotografie: ducati.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Andrea Iannone přiznal, že i od Ducati dostal nabídku na prodloužení smlouvy pro rok 2017, nabídka od Suzuki byla ale zajímavější ...

Jak jsme vás již dříve informovali, italský závodník Andrea Iannone se rozhodl pro příští sezonu přestoupit z továrního týmu Ducati do formace japonské Suzuki. I tento přestup byl jedním z často diskutovaných témat právě probíhající Grand Prix Itálie na okruhu Mugello.
 
Jak odpověděl samotný Iannone na jeden z dotazů na tiskové konferenci, dostal i nabídku na prodloužení od továrny Ducati. Zde ale Iannone požadoval nějaké změny v kontraktu, které Ducati zamítla, a proto se následně rozhodl využít nabídky konkurenční Suzuki. Jak je již dobře známo, Ducati následně prodloužila smlouvu s Doviziosem.
 
 
„V uplynulém týdnu se odehrála velká změna a mne čeká přestup k Suzuki. Suzuki má velmi zajímavý projekt a já jsem šťastný z toho, že mohu být v budoucnu jeho součástí. Samozřejmě také není snadné po tak dlouhé době opouštět Ducati. Samozřejmě jsem měl pro příští rok možnost zůstat i u Ducati, ale  s jednou částí smlouvy, kterou mi nabízeli, jsem nebyl spokojený. Chtěl jsem tuto část změnit, ale bohužel to nebylo možné. Na druhou stranu jsem dostal velmi zajímavou nabídku od Suzuki, takže pro mne bylo lepší pustit se do nového dobrodružství,“ řekl Andrea Iannone.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

Mike 24. května 2016, 10:41 | 4 1

Ducati
Si myslím že tím Ducati hodně stratila nic proti dovimu ale rychlejší je jednoznačně ionanne


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist