MotoGP: Jedná Pedrosa s Yamahou?

6. května 2016 v 11:23

Autor: Petr Štola, zdroj MCN
Fotografie: repsol

Velikost textu: smaller normal bigger

Dle nejnovějších spekulací, které se šíří Paddockem v Le Mans, aktuálně probíhají jednání mezi Danim Pedrosou a továrním týmem Yamahy. ...

S velmi zajímavou informací přišli v podvečer Grand Prix Francie na okruhu Bugatti ve francouzském Le Mans žurnalisté britských motocyklových novin. Dle nejnovějších informací se totiž přímo v Paddocku spekuluje o tom, že by španělský závodník Dani Pedrosa po opravdu dlouhém působení opustil tovární tým Repsol Honda.
 
A jaká by měla být Daniho cílová destinace? Dle těchto informací probíhají jednání mezi Pedrosou a představiteli továrního týmu Movistar Yamaha, který stále hledá náhradu za po letošní sezoně odcházejícího Jorge Lorenza.
 
 
Původní informace sice hovořily spíše o tom, že místo po Lorenzovi v továrním týmu Yamahy zaujme mladý španělský závodník Maverick Vinales. Zde ale zatím stále k dohodě mezi manažerem Vinalese a továrnou Yamaha nedošlo a začíná se spekulovat o tom, že Vinales se spíše přiklání k variantě, že zůstane i pro příští rok v sedle továrního motocyklu Suzuki.
 
A kdo by nahradil Pedrosu u továrního týmu Repsol Honda? Dle těchto informací by se do tovární formace Hondy mohl z týmu LCR přesunout britský jezdec Cal Crutchlow.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist