MotoGP: Podepsal již Vinales u Yamahy na místo po Jorge Lorenzovi??

16. května 2016 v 10:17

Dle zákulisních informací z Paddocku MotoGP již došlo k dohodě mezi Yamahou a Maverickem Vinalesem a podpis smlouvy bude oznámen před zahájením GP v Mugellu. ...

Po oznámení odchodu Jorgeho Lorenza od továrního týmu Yamahy k Ducati je vedle Valentina Rossiho stále jedna sedačka na motocyklu Yamaha M1 volná. Již delší dobu probíhají motocyklovými médii diskuze na téma, kdo zaujme místo právě po Jorge Lorenzovi.
 
Nyní, týden před Grand Prix Itálie na kultovním okruhu v Mugellu, se objevily zatím nepotvrzené spekulace o tom, že představitelé Yamahy již dosáhli dohody s mladým španělským závodníkem Maverickem Vinalesem. Právě podpis smlouvy s Vinalesem by měl být dle dostupných informací oznámen již ve čtvrtek před Grand Prix v Mugellu.
 
 
Zda jsou tyto spekulace pravdivé, či nikoliv, zjistíme až v nadcházejícím týdnu. Jisté však je, že pokud by Vinales u Yamahy opravdu podepsal, uzavřely by se tím dveře pro vyjednávání dalším zájemcům, mezi kterými byl například Dani Pedrosa nebo i Andrea Iannone.
 
Dle řady zainteresovaných je ale rozhodnutí pro Vinalese nejvíce pravděpodobné.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist