MotoGP: Pol Espargaró končí u Tech 3

2. června 2016 v 18:19

Autor: Petr Štola
Fotografie: team Tech3

Velikost textu: smaller normal bigger

Španělský závodník Pol Espargaró před GP Katalánska oznámil konec spolupráce s týmem Monster Yamaha Tech 3 na konci letošní sezony MotoGP. O jeho dalším angažmá se zatím neví ...

Den před zahájením své domácí Grand Prix na okruhu Catalunya v Montmeló u Barcelony oznámil španělský závodník Pol Espargaró ukončení spolupráce se satelitním týmem Monster Yamaha Tech 3 po skončení letošní sezony.
 
Pol se tak vydal stejnou cestou, jako jeho současný týmový kolega Bradley Smith, jenž odchod na konci letošní sezony oznámil již o necelý měsíc dříve. Zatímco u Pola zatím nebylo zveřejněno, kam se jeho cesty budou ubírat dále, Smith již potvrdil podpis smlouvy s továrním týmem KTM.
 
 
Dle dostupných informací je již jisté, že i Pol Espargaró se vydá stejnou cestou jako jeho současný týmový kolega a uvidíme jej v příští sezoně v barvách továrního týmu rakouské KTM.
 
Pol Espargaro - mistr světa Moto2 z roku 2013 

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist