MotoGP: Smith se zranil na Oscherslebenu

29. srpna 2016 v 13:24

Autor: Petr Štola
Fotografie: yanaha Tech3

Velikost textu: smaller normal bigger

Britský závodník Bradley Smith se při tréninku na vytrvalostní závod v Německu zranil a jeho účast v domácí Grand Prix je nejistá. Seriál pokračuje již o tomto víkendu na Silverstonu ...

Britský závodník Bradley Smith se chtěl o tomto víkendu zúčastnit vytrvalostních závodů na německém okruhu Oschersleben, bohužel ale již v pátečních volných trénincích došlo k nepříjemnému pádu, kde se Smith následně i zranil.
 
 
Smith byl bezprostředně po tomto pádu převezen do nedaleké nemocnici v německém Magdeburgu, kde podstoupil důkladné prohlídky. Ty sice vyloučili jakékoliv zlomeniny, ale potvrdily poraněné vazy v pravém koleni. Z tohoto důvodu musel Bradley podstoupit také krátkou operaci. Následně Bradleyho čeká cesta do Barcelony, kde jej na soukromé klinice bude vyšetřovat Dr. Mir.
 
 
„Bohužel jsem při tomto pádu utrpěl zranění kolene. Při prohlídce se ukázalo, že mám poraněné vazy v pravém koleni. Nyní nás čeká ještě konzultace s doktorem Mirem, jenž zná má předešlá zranění a navrhne optimální postup další léčby. Zatím není jasné, zda budu moci nastoupit do domácí Grand Prix příští týden v Silverstone. Já osobně ale udělám maximum pro to, abych před domácími fanoušky nechyběl,“ řekl Bradley Smith.
 

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist