MotoGP spekulace: Nabídne Ducati Lorenzovi smlouvu?

15. února 2016 v 18:16

Autor: Petr Štola
Fotografie: Ducati

Velikost textu: smaller normal bigger

Italskými médii se šíří spekulace o tom, že italská továrna Ducati vyjednává s Jorge Lorenzem o přestupu pro rok 2017. ...

Letošní sezona královské kubatury MotoGP ještě ani neodstartovala a převážně v italských médiích se již začíná spekulovat o přestupech jezdců pro sezonu následující, tedy rok 2017. Jak je známo, právě na konci letošní sezony vyprší smlouvy téměř všem předním jezdcům v MotoGP.
 
Nyní si italští žurnalisté vzali pod drobnohled úřadujícího mistra světa Jorge Lorenza, jehož spojují s přestupem do italského továrního týmu Ducati. Dle těchto spekulací je totiž téměř jisté, že Lorenzo nebude chtít pokračovat ve stejném týmu s Valentinem Rossim a právě Ducati by pro něj byla nejlepším řešením.
 
Tyto spekulace ale zatím vyvrací ředitel projektu Ducati v MotoGP pan Paolo Ciabatti, který řekl, že zatím se situaci v roce 2017 nezabývají.

 
 

„Je úsměvné, že ještě jedna sezona ani nezačala a už se bavíme o přestupech pro sezonu následující. Každopádně rok 2016 bude velmi speciální, protože na jeho konci vyprší smlouvy téměř všem jezdcům. Yamaha  a Honda se již nyní snaží zajistit jezdce pro sezonu 2017. Je jasné, že i my si budeme muset vyjasnit naši strategii, i když jsme s dvojicí Andreů spokojeni. Já osobně předpokládám, že se touto záležitostí začneme zabývat někde kolem GP v Jerezu. Momentálně ale mohu potvrdit, že jsme žádnou nabídku Lorenzovi nepředali,“
řekl Paolo Ciabatti.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist