MotoGP: testy před GP Rakouska možná i Casey Stonerem

13. května 2016 v 12:07

Autor: Petr Štola
Fotografie: RedBull

Velikost textu: smaller normal bigger

Většina továrních týmů potvrdila účast na dvoudenních testech, které se budou na rakouském Red Bull Ringu konat těsně po Grand Prix Německa. Staronová trať v seriálu Mistrovství světa zaslouží pozornost ...

Již v polovině srpna se pojede na rakouském okruhu Red Bull Ring premiérová Grand Prix Rakouska a řada týmů královské kubatury MotoGP se rozhodla měsíc před tímto termínem využít možnosti oficiálního testování.
 
Na trati v rakouském Spielbergu se tak představí hned několik týmů včetně předních jezdců MotoGP. Svoji účast na tomto testu doposud potvrdily včetně oficiálních jezdců tovární týmy Ducati, Suzuki, Yamahy a Aprilie. Ze soukromých týmů s testy v Rakousku zatím počítá jen LCR Honda.
 
Celkem dvoudenní testy v Rakousku budou probíhat v termínu 19. až 20. července, což jsou pouhé dva dny po skončení Grand Prix Německa na okruhu Sachsenring. Právě z tohoto důvodu tak bude pro zúčastněné týmy i jezdce nezbytné se ihned po závěru GP Německa pustit do balení materiálu a vydat se na cestu do Rakouska.
 
Dle nejnovějších informací se v Rakousku představí i oficiální testovací jezdec italské továrny Ducati – Australan Casey Stoner.


Více informací před Grand Prix Rakouska najdete ...ZDE

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist