MOTOGP tip na film: Hitting the Apex (+ video trailer)

1. října 2015 v 8:55

Autor: Karel Táborský
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Valentino Rossi, Marc Márquez, Casey Stoner, Dani Pedrosa, Jorge Lorenzo a také Marco Simoncelli – tato jména nikomu z čtenářů Motohouse nemusíme představovat ...

Valentino Rossi, Marc Márquez, Casey Stoner, Dani Pedrosa, Jorge Lorenzo a také Marco Simoncelli – tato jména nikomu z čtenářů Motohouse nemusíme představovat. Ovšem za zmínku stojí, že právě oni se stali hlavními hrdiny nového filmu Hitting the Apex.

Snímek se zabývá příběhy těchto jezdců, jejich vzájemnými vztahy a souboji na trati a v případě Simoncelliho i tragickou nehodou. Celým filmem provádí hlas Brada Pitta, který je velkým fanouškem MotoGP.

Zdá se, že v českých kinech tento film zatím nepoběží, ale pokud byste zatoužili po DVD nebo Blu-ray, můžete si je koupit na Amazon.co.uk. Pak napište, jak se vám líbilo.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 4 komentáře

jenda 7. října 2015, 18:48 | 0 0

vale
Čau motorkáři, chtěl bych vědět jestli to DVD je v češtině, a nebo s titulkama, díky

Trey 6. října 2015, 10:52 | 0 0

5hvězd
Moc dobrej film místama dost emotivní, někdy až člověku padá čelist jací to jsou neskuteční borci! Doporučuju zhlédnout 299 Kč není zas tak moc :-)

VanillaIceCream 80 1. října 2015, 22:50 | 0 0

tit
dvd vyšlo normálně i u nás... pro piráty normálně na internetu a minulý týden jsem uploudnul české titulky http://www.titulky.com/index.php?Fulltext=Hitting+the+Apex

Dvenohy 1. října 2015, 10:49 | 0 0

DVD
Dobre to je. veru aj mi smutno bolo. Marco ;(


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist