MotoGP: Valentina jsem v tak skvělé formě ještě neviděl, tvrdí Marc Marquez

13. června 2016 v 12:27

Španělský závodník Marc Márquez si je dobře vědom toho, že má Valentino Rossi skvělou formu a dokáže jej porážet. Seriál královské třídy pokračuje příští víkend v Assenu ...

V letošní sezoně královské kubatury MotoGP předvádí devítinásobný mistr světa Valentino Rossi silné výkony a toho si jsou dobře vědomi i jeho soupeři. Jak po tvrdém souboji při Grand Prix Katalánska prohlásil Marc Márquez, Rossi je letos mnohem silnější než v předešlých sezonách.
 
Dle slov Márqueze je Rossi letos jasným kandidátem na souboj o mistrovský titul a je třeba si na něj dávat pozor. Současný lídr průběžného pořadí šampionátu také potvrdil, že za dobu, co v MotoGP působí, ještě Valentina v tak skvělé formě neviděl.
 
 
 
„Od té doby, co závodním v MotoGP, jsem tak silného Valentina ještě neviděl. V loňském roce byl rychlý a silný, ale letos je na tom ještě mnohem lépe. Musíme si na Valentina dávat extrémní pozor, protože je ve skvělé formě a dokáže nás porážet. Yamaha také odvádí skvělou práci a vše nasvědčuje tomu, že jim společně sedl i přestup na pneumatiky Michelin. Jsem přesvědčen o tom, že Valentino bude letos bojovat o titul,“ řekl Marc Márquez.
¨

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 2 komentáře

Trejsíč 13. června 2016, 18:10 | 7 0

Holt zraje ...
A´t si říká kdo chce co chce, ale Mark ukazuje, že dozrává nejenom jezdecky ale také mentálně... umění ocenit soupeře patří k velikým osobnostem a tou se Mark stává nejenom svými závodnickými schopnostmi protože na tom, že je to pan pilot se asi shodnem všichni bez ohledu na to, komu kdo fandí!

Mareček 13. června 2016, 14:55 | 5 0

93
To je neuvěřitelnej náklon


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist