MotoGP: Yamaha nechce ukončit diskusi, odmítá nařčení Hondy

4. listopadu 2015 v 0:18

Autor: TZ, Petr Štola
Fotografie: yamaha.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Tovární tým Movistar Yamaha MotoGP v oficiální tiskové zprávě odmítá nařčení jejího jezdce Valentina Rossiho. Finále letošního ročníku se jede již o tomto víkendu na trati ve Valencii ...

Jde nám o tiskovou zprávu vydanou společností Repsol Media Service v neděli 25. října 2015 s názvem "Pedrosa vyhrávál a Marquez havaroval po nesportovním kopu Rossiho", stejně jako tiskovou zprávu vydanou Honda Racing Corporation v pondělí 2. listopadu 2015 s názvem "Otázky a odpovědi se Shuhei Nakamotem, HRC výkonným viceprezidentm".
 
Yamaha by chtěla vyjádřit svůj nesouhlas se slovy, které byly použity, aby informovaly o incidentu mezi jezdci Valentinem Rossim a Marcem Marquezem.
 
 
Obě tiskové zprávy měly zahrnuty slova, která obviňují Valentina Rossiho z kopání do motocyklu Marca Márqueze, což je něco, co nebylo prokázáno při šetření ředitelství závodu.
 
Proto odmítáme formulace použité v těchto zveřejňovaných prohlášení, které neodpovídají zjištěními ředitelství závodu. Yamaha si nepřeje uzavřít další diskusi o této nešťastné záležitosti. Naše touha je uzavřít sezonu MotoGP 2015 co nejlepším možným způsobem.
 
Jedeme do Valencie s jasným úmyslem, že se budeme snažit všemi silami získat to, v co věříme, že to bude nezapomenutelná finále se všemi jezdci a týmy závodícími příkladným sportovním způsobem, hodným nejvyšší kategorie motocyklových závodů.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

Honda 5. listopadu 2015, 15:52 | 1 0

Yamaha nemá pravdu
Zástupci CAS oznámili, že po prostudování celého případu neshledal soudce důvod zrušit Rossiho trest.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist