MotoGP: Zarco testoval Suzuki v Japonsku

17. června 2016 v 11:47

Autor: TZ, Petr Štola
Fotografie: Johan Zarco.com

Velikost textu: smaller normal bigger

Johann Zarco právě testuje v japonské Suzuce tovární speciál Suzuki z MotoGP. Zatím ale o potenciálním angažmá nehovoří. ...

Francouzský závodník Johann Zarco se rozhodl i po loňském zisku titulu v kubatuře Moto2 zůstat v této kategorii a nepřestoupil do královské kubatury MotoGP. Jak již ale sám naznačil, pro sezonu 2017 již jeho cesty velmi pravděpodobně do královské kategorie povedou. Po jednáních s týmem Tech 3 nyní tento Francouz testuje Suzuki.
 
Jak potvrdila továrna Suzuki, Zarco se nyní nachází v Japonsku, kde na testovací trati Suzuki testuje speciál z královské kubatury MotoGP. Testy se odehrávají na trati Suzuka, kde se Johann také v rámci testu připravuje i na start v populární 8 hodinovce v Suzuce.
 
„Ano, dohodli jsme se společně se Suzuki na tom, že budu v Japonsku testovat speciál MotoGP. Je to pro mne skvělá příležitost. Zároveň tento test beru jako částečnou přípravu na osmihodinovku v Suzuce, kde budu startovat také v barvách Suzuki. Nabídli mi účast v tomto závodě, a protože jsem nikdy nic takového nejel, tak jsem souhlasil. Rád trénuji na sériových motorkách, takže to pro mne bude zajímavá příležitost. Zároveň se už moc těším a věřím, že odvedu dobrou práci,“ řekl Johann Zarco.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist