Motohouse vás zve do Brna na veletrh Motosalon 2016

2. února 2016 v 9:36

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

První březnový týden, Brno, výstaviště – tenhle směr by měl nabrat každý milovník motorek. Čeká nás totiž tradiční začátek motorkářské sezony, veletrh Motosalon ...

Na něm krom většiny dovozců motorek a příslušenství najdete samozřejmě také stánek časopisu Motohouse. Kudy k nám? Nebude to složité, najdete nás hned u vstupu do pavilonu P na hlavní ulici naproti stánku BMW.

 Co můžete čekat? Tradičně vás pohostíme pivem nebo kávou, na stánku budou přítomni naši redaktoři a rádi s vámi pokecají o všem kolem motorek. A budeme také soutěžit. Jelikož půjde o fotosoutěž na Facebooku, nezapomeňte s sebou vzít smartphony, foťáky nebo jiné krabičky, které ten obrázek zvládnou udělat, a taky zalarmovat kamarády. Pojedeme o celoroční předplatné!

Chybět samozřejmě nebudou ani nějaké ty zajímavé motorky, tak se přijďte mrknout. A jako vrchol pro vás budeme mít připraveno čerstvé číslo Motohouse, tentokrát s bonusem v podobě katalogu skútrů na českém trhu. Těšíme se na vás!

Více informaci na stránce http://www.bvv.cz/motosalon/motosalon-2016/

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Galerie

Foto Motosalon Brno středa

Celá galerie

Datum publikování: 7.3.2012

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist