Motolékárničky First help

20. června 2016 v 14:06

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Chcete vozit na motorce lékárničku, která splňuje předpisy, nebo takovou, která dokáže perfektně pomoct, když bude malér? ...

Pokud patříte ke druhé skupině, pak si dovolujeme doporučit tuhle novinku. Dohromady ji dali dva motorkáři, kteří zároveň slouží u záchranky, a na jejím obsahu je to znát. „Jelikož jsme viděli mnoho nefunkčních lékárniček, které jsou automaticky dávány do motorek či jsou nabízeny v obchodech, rozhodli jsme se vyrobit motolékáričku, jež má v sobě obvazy a škrtidlo, které dokážou zastavit krvácení.

Do balení jsme navíc oproti ostatním motolékárničkám vložili izotermickou folii, kterou lze zakrýt zraněného a tím předejít tepelným ztrátám,“ popisuje základní myšlenku Jirka z First help. Kromě doplnění je lékárnička vybavená kvalitním materiálem, jenž používají záchranné služby, a je také nepromokavá. Vybrat si můžete ze tří stylových designů.

Mrkněte na www.firsthelp.cz, kde jsou na prodej lékárničky a další vybavení a také nabídka kurzů první pomoci.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

FZR 20. června 2016, 17:09 | 0 0

Motolékárnička
Ahoj, určitě dobrej počin, nic proti. Ale pokud chcete mít kvalitní motolékárničku podle platných předpisů za poloviční peníze, mrkněte sem http://centralnilekarna.cz/index.php?hledej=motol%E9k%E1rni%E8ka&x=0&y=0


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist