MV Agusta bude vystavovat na Motocyklu

1. března 2016 v 9:49

Autor: TZ, Karel Táborský
Fotografie: MV Agusta

Velikost textu: smaller normal bigger

Italská továrna MV Agusta bude prostřednictvím českého importéra Profi Moto vystavovat na holešovickém výstavišti. Ve dnech od 3. do 6. března 2016 si tak budete moci prohlédnout ty úžasné mašiny. Kromě celé modelové řady nebudou chybět ani novinky letošní roku v podobě nové Brutale 800 nebo Dragsteru 800 RR Lewis Hamilton. ...

 

Sportovní divize Mercedesu AMG se dohodla s výrobcem exkluzivních motocyklů MV Agusta na dlouhodobé spolupráci. Ikonická italská značka za svou historii dokázala zvítězit ve 270 Velkých cenách a posbírat celkem 75 titulů mistrů světa.

Během těchto let ji zastupovali opravdoví velikáni závodních tratí jako Giacomo Agostini, Mike Hailwood nebo Phil Read. Mezi první společné projekty patří limitovaná edice supersportovního motocyklu MV Agusta F4 RC, který šokoval svět výkonem 212 koní.

A teď je to nádherná osmistovka F3 ve žlutých barvách „Solar beam“, které najdete na sportovním kupé AMG GT. Do jisté míry nám tak MV ukazuje, jakým směrem se může v budoucnu vydat a že by chtěla nabízet takhle fantasticky vypadající limitované edice svým zákazníkům.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 3 komentáře

Pekoš 1. března 2016, 20:49 | 1 0

Matějská
Přeju jim,ať jim napadne alespoň půl metru sněhu a konečně tu šaškárnu (nechutný byznys) někdo zruší a konečně se domluví .Klidně tam pojedu,ale jen v případě že bude výstava jen jedna ! Co se týče +/-výstavní kultury tak se Praha na Brno nechyta.

Ferda Beneš 1. března 2016, 19:05 | 0 0

super :-(
všichni jsou v Brne,jen takovy krasny motorky musí trhat partu...to je smesny,a smutny zaroven

Frankie 1. března 2016, 17:47 | 1 0

Dvě výstavy
Jo, super. Každá značka vystavuje v Brně, jen MV Agusta je v Holešovicích. Jak u debilů na dvorečku. Zrušte už někdo konečně ty dvě výstavy v jeden termin, sakra :-)


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist