Nakamoto: fanoušci Valentina věří všemu, co Rossi řekne!

11. ledna 2016 v 19:28

Autor: Petr Štola, zdor Speedweek
Fotografie: honda

Velikost textu: smaller normal bigger

Shuhei Nakamoto v jednom z nedávných rozhovorů prohlásil, že bude rád, když se incident jako v Malajsii již v MotoGP nebude opakovat. ...

V rámci Rallye Dakar, kterou navštívil i samotný ředitel závodního oddělení Hondy - pan Shuhei Nakamoto, hovořil i o loňské sezoně v královské kubatuře MotoGP. Samozřejmě se pan Nakamoto neopomněl vyjádřit i k incidentu, který se v Malajsii odehrál mezi Valentinem Rossim a Marcem Márquezem.
 
Nakamoto k této události ale prohlásil, že něco podobného v historii již Rossi několikrát předvedl, kdy v boji o mistrovský titul slovně napadl například své bývalé rivaly Sete Gibernaua nebo Casey Stonera.
 
 
 
„K celému incidentu na trati v Malajsii máme data z motocyklu, která dokazují, jak se vše odehrálo. Bohužel nás Dorna a FIM požádali, abychom tato data nezveřejňovali. Respektujeme jejich rozhodnutí ale já zároveň doufám, že tato data budeme moci v budoucnu zveřejnit, abychom tento příběh nadobro uzavřeli. Já osobně si myslím, že zhruba 50% fanoušků MotoGP jsou fanoušci Valentina, ti také věří všemu, co Valentino řekne. S tím bohužel Honda nic neudělá. Když se ale podíváme do historie, je jasně vidět, že Valentino podobné verbální útoky dělal i na Gibernaua nebo Stonera. Tentokrát se stal cílem Marc. Nyní mají všichni jezdci dovolenou a já věřím, že v nové sezoně se vše vrátí do kolejí fair play sportu,“ řekl Shuhei Nakamoto.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 15 komentářů

Pigi 13. ledna 2016, 19:10 | 0 0

Ano Martine
Dodre napsany. Skoda toho jeho pokriveneho charakteru.

Martin 13. ledna 2016, 12:19 | 2 1

Konec dobrý, všechno dobrý
Prvních pár týdnů po Sepangu jsem byl fakt naštvanej, ale pak mi došlo, že vlastně vše dopadlo jak mělo. Mistrem světa se stal jezdec, který vyhrál nejvíce závodů, nejvíce pole position no a Valentino, když už není nejrychlejší a nedokáže porážet své soupeře na dráze, tak se z něj stal aspoň takovej stand up komik. Ty jeho tiskový konference to je něco jako Na stojáka.

Takže v roce 2016 se budu těšit na neděli na nejrychlejšího jezde současnosti, normálního i morálního šampiona MotoGP 2015 Jorge Lorenza a ve čtvrtek se budu těšit na mistra světa tiskových konferencí Valentina Rossiho.

Z odstupem času je vlastně z celého toho Rossiho výmyslu, kterým chtěl získat psychologickou výhodu v momentě, kdy mu na Philip Islandu došlo, že když bude jezdit tak pomalu jak jezdí, tak ten 10. titul neupachtí, natož vybojuje tím, že ostatní porazí svou rychlostí na dráze, je nejhorší chování žlutých ovcí.

Nebýt Sepangu, měl by Vale za své výkony v roce 2015 můj bezmezný respekt, i kdyby ten titul nezískal. Udržet se na špici tolik sezon, jezdit na úplně jiných strojích než na kterých začínal, jako jediný pamatuje ještě 500 2T, klobouk dolů před ním.

Ale taková ubohost jako byl Sepang by taková persona , ikona neměla dělat.

Dave 13. ledna 2016, 11:35 | 2 1

GP
Dávno nikdo Rossimu nevěří všechno co řekne

Dave 46 12. ledna 2016, 22:06 | 2 2

Zrada
To co předvedl 93 hnus, co Vale byl možná zkrat, ale to co bylo potom ve Valencii byla sviňárna na N-tou jak od 99, tak od 93, tak od DORNY a všech. To bylo nesportovní ! Jsem z táboru žlutých, ale vždy jsem uznával i ty ostatní, hlavně Maxe, Seteho i Stonera.

Standa 11. ledna 2016, 17:48 | 1 1

exTNT
> To je hrozný, diskutéři z Motohouse si nekoupí Hondu... To aby to Honda asi radši zabalila... Dlouho jsem se tak nenasmál, díky!

No to ti stačí dost málo :) Jinak svět se neskládá pouze z lidí, co diskutují na Motohouse. Pokud to z deseti lidi na MH vadí dvěma, z milionu potenciálních kupců na světě to už je 200000 ztracených nebo nezískaných zákazníků.

Pepan 11. ledna 2016, 13:17 | 6 5

Neni nikomu divne
Me je divné, že je to Rossi, kterému vždy někdo ubližuje a který má vždycky s někým, kdo je lepší než on, konflikty.

Alan 11. ledna 2016, 11:56 | 10 0

všichni ví všechno....
Všechny vás zdravím,
urážky a pomluvy...prostě zbytečnost...
Poznámky typu kdo jake je, nebo co kdy kdo udělal...nebo že žlutý jsou fanatici a nějakej stroj si kvůli tomu nekoupím...hned tu vidím spoustu pravých motorkářů...fakt jste divný...
A jakou pravdu chcete???
Fakta jsou jasná.
1- jeden ze závdoníků v závodu nejel úplně podle fair play
2- jeden ze závodníků se neudržel
3- oba závodníky to určitě mrzí
4- je hloupost pomlouvat nějakou značku, že se zastala svého jezdce-je to logické (jak Y, tak H.....)
5- fankluby se zastávají svých rivalů, a zda je to fanatické...asi ano
Nechte už tu historii, nevyřešíte to a ani data z nějakého stroje nic neřeknou, protože jestli se v konečné fázi jeden závodník lekl a trochu více sáhl po brzdě, anebo mu o ní druhý závodník zachytil kolenem, to ví pouze ti dva!!!!
A mi aspoň máme na co koukat :-) ...můj názor
Mějte se AK

DC 11. ledna 2016, 11:27 | 2 2

46
holt nejni svatej

DC 11. ledna 2016, 11:26 | 2 3

46
holt nejni svatej

Kony 11. ledna 2016, 11:26 | 7 11

...
...jo jo,žlutý fanoušci ostuda GP odjakživa...prostě fanatici

ja 11. ledna 2016, 11:21 | 3 0

Pravdu nevíme
Bohuzel pravdu se nikdy nedozvime, pokud Vale a Marck nereknou jak to opravdu bylo. Vale vzdy hral psychologicke hry a media tomu velmi pomahaji, ale prvdu vi pouze VR a MM. At je to jak chce sledovanost tim zvysili jak na konci sezony tak urcite v uvodu nove sezony.

Na Valeho jsem se koukal od malicka a mel jsem ho vzdy rad. Je to ikona tohoto sportu, ale rekneme si na rovinu Marck je take famozni jezdec, ktery toho asi jeste hodne predvede. Takze good luck obema.

BRoy 11. ledna 2016, 10:45 | 10 6

Tak ten to rozštípl
Data od MM93 nejdřív slíbil, ale pak nezveřejnil. Teď už víme, že mu to Dorna zakázala. Proč asi? A pokud jde o to, čemu kdo z fanoušků věří, podstatné je, že docela dost lidí vidělo MM93 v "akci" ve Valencii. Vlastním očím věří skoro každý. Ale pokud Hondě nevadí, že Marquez málem sejmul týmového kolegu, aby pojistil vítězství konkurenci...

exTNT 11. ledna 2016, 10:34 | 7 5

Chudák Honda
To je hrozný, diskutéři z Motohouse si nekoupí Hondu... To aby to Honda asi radši zabalila... Dlouho jsem se tak nenasmál, díky!

Máma-RM 11. ledna 2016, 10:29 | 2 7

Hondu nikdy
Máš recht, nikdy jsem jí nechtěl už jen proto že jí má každej vosel... :)

Standa 11. ledna 2016, 9:33 | 15 9

Hondu nikdy
To co spratek na Hondě udělal a že to Honda ještě schvaluje je pro mě jasný signál, že od Hondy si nic nekoupím ani kdyby to rozdávala za korunu.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist