Nejen Wunderlich přehledněji u 2B Moto

7. září 2016 v 14:11

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Cestovatelům asi netřeba trutnovskou prodejnu 2B Moto nějak zvlášť představovat. Honza Götz se svojí partou se už roky dobře starají nejen o majitele BMW, ale o všechny cestovatelsky zaměřené bikery ...

Honza Götz se svojí partou se už roky dobře starají nejen o majitele BMW, ale o všechny cestovatelsky zaměřené bikery. Pro jejich zboží nemusíte do Krkonoš, ale můžete ho objednat také na e-shopu www.bohemiabike.cz, který prošel zásadní modernizací.

Díky ní je teď nákup podstatně přehlednější, ale také zde najdete kompletní elektronický katalog německého výrobce Wunderlich s možností jednoduché objednávky. Vše je navíc možné zaplatit kartou rovnou na webu, případně koupit na splátky.

Kromě vybavení na všemožné modely BMW od Wunderlichu najdete na e-shopu také oblečení Halvarssons, Lindstrands a STR, pneumatiky, navigace, přilby a vůbec vše, co můžete pro sebe a svoji motorku potřebovat.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist