Nepřehlédněte: D-Air bunda Dainese Misano 1000

10. března 2016 v 10:29

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Jedním z největších taháků v nabídce pražského Yshopu bude pro rok 2016 nová airbagová bunda Dainese Misano 1000 ...

Tato novinka, na rozdíl od předchozích modelů s D-Air, již nevyžaduje k činnosti montáž senzorů na vaši motorku. A to je výhoda. Celý bezpečnostní systém je zabudován již přímo v bundě.

Airbag chrání v případě nárazu záda, hrudník a klíční kost (chrání řidiče před zlámáním vazu). 6 senzorů zabudovaných v páteřovém chrániči snímá a zároveň analyzuje tělo jezdce 800krát za sekundu. Přístroj přesně sám indikuje, kdy má aktivovat airbag systém (náraz nebo pád, smyk jednoho nebo obou kol), doba nafouknutí airbagu je 0,045 s.

Bunda je navíc také praktická, a jak je u značky Dainese zvykem, i skutečně pěkná. A to ať ve stylové full černé nebo ostřejší bílo-oranžovo-černé kombinaci. Cena je vysoká, rovných 40 990 Kč, ale za toto získáte skutečně funkční a pro vaší bezpečnost skvělou věc. Na středisku Yshop můžete navíc počítat pro celý systém i s autorizovaným servisem.

Více informací na www.yshop.cz

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist