Nová koncovka Akrapovič pro Africa Twin

11. dubna 2016 v 7:46

Autor: TZ, Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: Akrapovič

Velikost textu: smaller normal bigger

Honda udělala s Africou Twin slušný vír na trhu a tak je jasné, že si budou chtít polívčičku přihřát také výrobci doplňků. Hodně pěkně do toho jde legendární Akrapovič ...

Design nové koncovky Akrapovič byl inspirován prostředím dálkových rally, včetně těch, které byly pořádány v Africe. Kontinentu, který dal jméno kultovnímu stroji Honda. Nový produkt řady Slip-On je každým coulem výfuk, který byl vyvinut pro snášení těch nejtvrdších podmínek. Tělo tlumiče je vyrobeno z odolného titanu, Jeho objímka pak z robustního zesíleného karbonu. Koncovka má certifikaci EC/ECE a poskytuje navýšení výkonu napříč spektrem otáček. Je navržena tak, aby umožnila ještě plynulejší a kvalitnější jízdu.

 

Zvukaři společnosti Akrapovič vytvořili hluboký, plný zvuk, který podtrhuje nejlepší vlastnosti dvouválce Honda s uspořádáním 270°. Nová  koncovka ještě více posílí pulzující projev motoru, kterým obohatí dojem z jízdy bez ohledu na to v jakém terénu se jezdec nachází. Výfuk se velmi snadno instaluje systémem plug-and-play bez nutnosti změny palivových map. Dodává se s kompletním instalačním manuálem.

Výfuky Akrapovič najdete u českého dovozce
DK Auto-Moto (web).


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist