Nová kožená kolekce XRC u Bikers Crownu

30. září 2015 v 14:01

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Nižší cena nemusí znamenat horší kvalitu! To je hlavní heslo značky XRC, která má za cíl vyrábět dobře navržené a funkční vybavení za cenu, která je dostupná pro většinu motorkářů ...

Nižší cena nemusí znamenat horší kvalitu! To je hlavní heslo značky XRC, která má za cíl vyrábět dobře navržené a funkční vybavení za cenu, která je dostupná pro většinu motorkářů. A právě u Bikers Crownu, distributora XRC, je nyní k dispozici dvojice dvoudílných kombinéz. Model Invista je vyroben z buvolí kůže, Drops pak kombinuje tento materiál a textil Maxtex 600D.

Obě kombinézy jsou ve variantách pro pány i pro dámy a můžete je koupit jako jednotlivé díly (kalhoty 4495 Kč a bunda 5495 Kč) nebo jako set se zvýhodněním dvou tisíc za cenu 7990 Kč. I za tak lákavé peníze dostanete komfortní střih a slušnou výbavu v čele s CE chrániči, včetně páteřového, reflexními prvky nebo aerodynamickým hrbem (Invista).

Mrkněte na www.bikerscrown.cz nebo do jedné z deseti kamenných prodejen této společnosti a posuďte sami.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist