Novinky z Razzo.cz

7. března 2016 v 12:51

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Blok aktuální nabídky od Razzo má už na našichstránkách své pevné místo. Novinky "od bláta" jsou stále žádanější a my vám chceme dodávat ty nejaktuálnější ...

 

TroyLeeDesigns Team GoPro KTM

Právě dostupná limitovaná edice kalhot a dresů, jako používá team TroyLeeDesigns KTM v USA. Špičková kvalita je u top řady z nabídky Troy Lee samozřejmostí. Dále bude dostupné oblečení pro volný čas z teamové kolekce zahrnující čepice, kulichy, mikiny, bundy, trička v atraktivním designu s logy teamových sponzorů.


 

CHRÁNIČE Leatt

Leatt nezapomíná ani na hard enduro jezdce, kteří touží po maximální ochraně těla, a má připraven chránič Leatt 5.5 Pro HD z řady HardShell s protektory kombinující odolný plast a inteligentní 3DF pěnu. Přední a zadní protektor má stupeň ochrany Level 2. Specialitou tohoto modelu jsou praktické protektory boků.BRÝLE Oakley

Nová kolekce špičkových brejlí Oakley Airbrake MX z Riders Serie v exkluzivních designech sponzorovaných top jezdců, jako jsou Roczen, Villopoto, Dungey, Herlings, již dostupná v limitovaném množství. Zároveň Oakley rozšířilo nabídku modelů Airbrake MX s převíjecím systémem RollOff s velkým průzorem, který zajistí skvělou viditelnost v extrémních podmínkách.


 

Více info hledej na www.razzo.cz

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist