Nový showroom Ducati Praha

18. dubna 2016 v 15:23

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: Jan Karásek

Velikost textu: smaller normal bigger

Pokud vaše srdce bije pro Desmo a nebo vás jen zajímají novinky továrny z Bologni, neměli byste minout rozšířený obchod pražského dovozce Ducati ...

Italská Ducati roste a rozvíjí se. Do její nabídky přibyla vloni řada Scrambler, která je jakousi samostatnou značkou, stejně tak je tomu s letošní novinkou XDiavel, která je prvním střípkem řady Black. Na obě tyto změny zareagovali v Praze a vedle stávajícího showroomu otevřeli koncem minulého týdne další prostor, ve kterém mají své specializované místo právě Scrambler a Black.

 

Zdaleka to není jen o motorkách, obě řady provází také množství příslušenství, které tady také potkáte. Prostě když už něco speciálního, tak se vším všudy. Otevření nového showroomu doprovázela oficiální akce, během které se mohli návštěvníci svézt na řadě testovacích Ducati, včetně letošního novinek, tedy Panigale 959, Hypermotard 939, Monster 1200 R, XDiavel nebo Multistrada 1200 Enduro.Poslední zmiňovaná Multistrada 1200 Enduro pak v jednom exempláři právě během této akce přešla dočasně do rukou redakce Motohouse. Za účelem dlouhodobého testu ji budeme mít svěřenou až do konce září a chystáme se jí dát co proto. Jsme zvědaví, zda obstojí v každodenním nasazení a jak bude schopná  postavit se přímé konkurenci. Rozhodně o ní ještě uslyšíte.

 

Showroom Ducati Prague najdete na adrese Olbrachtova 1, Praha (mapa). Více info na www.ducati-czech.cz.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 3 komentáře

Honza Karásek (redakce) 19. dubna 2016, 21:12 | 0 0

to Indi750
XDiavel test už motohouse měl, dokonce hned po jeho představení. http://www.motohouse.cz/motohouse-42016

Když mi napíšeš do mailu honza@motohouse,cz adresu, pošlu ti to číslo z remitendy, ať si to můžeš okouknout ;))

Díky, Honza

Martin 19. dubna 2016, 19:22 | 0 0

co je rada Black?
Vite, jake budou dalsi modely z te rady Black?

Indi750 19. dubna 2016, 18:55 | 0 0

XD
Pujci vam i XDiavela? Kdy se da cekat test?


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist