Offroad Guide 2 – Bosenské šotoliny

6. října 2016 v 8:23

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Milovník cestování a šotolin Michal Pertlíček nás vloni obohatil o první díl průvodce po šotolinách, který se týkal těch alpských ...

Milovník cestování a šotolin Michal Pertlíček nás vloni obohatil o první díl průvodce po šotolinách, který se týkal těch alpských. Tentokrát Pertla vyrazil do Bosny a připravil pro nás dalších 19 popsaných tras a tři trasy bonusové.

Provede vás po jihozápadní části Bosny a Hercegoviny, kde si na své přijdou milovníci krásné přírody, jezer vysoko v horách, pěkného i těžšího offroadu a výborného jídla. Tentokrát se dozvíte o zemi samotné, o jídle a všem, co byste na cestě mohli potřebovat.

Přílohou je opět DVD, kde je každá trasa představena na krátkém videu, a vy tedy víte, do čeho jdete. Trasy jsou vhodné pro motorky i auta s pohonem 4×4 a jsou značeny obtížnostmi SP1-SP5. Celý průvodce je na pevném a odolném papíře, takže na cestách neutrpí.

Za cenu 399 Kč koupíte na offroad-guide.com, kde také najdete další podrobnosti o obou průvodcích i chystaných projektech.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist