Oliver König vyhrál v Maďarsku závod Alpe Adria

7. června 2016 v 11:17

Autor: TZ, Karel Táborský
Fotografie: TZ

Velikost textu: smaller normal bigger

Další závodní víkend zavedl team na Maďarský Pannoniaring, kde se Oliver účastnil druhého kola seriálu Alpe Adria road racing. V pátečních trénincích se tým soustředil na nalezení převodu a stačilo odjet jen tři tréninky ze čtyřech, aby Oliver našel optimální nastavení a v měřeném tréninku zajel nejrychlejší čas. ...

V sobotní ranní kvalifikaci své páteční maximum ještě stlačil a do odpoledního závodu tak startoval z prvního místa. Závod probíhal velmi podobně jako předchozí dva na Slovakiaringu, Oliver ihned od startu odjel s Martinem Gbelcem a prakticky celý závod spolu bojovali o první místo, když v 8 kole Oliver Martinovi poodjel a cílem projel s náskokem 8,9s na prvním místě.

V neděli měl závod podobný průběh, s tím rozdílem, že Oliver zajel své nejrychlejší kola hned na začátku a po zbytek závodu již jen kontroloval svůj odstup na čele, takže konečný náskok na druhého v pořadí činil v cíly 10,5s.

Z Pannonie tak veze Oliver 55 bodů, jelikož se mu podařilo v obou závodech zvítězit, stejně tak v kvalifikaci a bonusově přidal po oba dva dny I nejrychlejší kola závodu.

Děkujeme všem partnerům, 4SR, Honda ČR, Stratos auto, Tyrex, Yshop, Motorbike, Polygos print, Fiat ČR, Sebimoto, Pirelli  a samozřejmě všem fanouškům za podporu.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 2 komentáře

Trejsíč 8. června 2016, 8:58 | 1 0

Skvělé
Bravo ! Jenom tak dál. Evidentně nám tady roste báječný talent tak držíme palce ať se vyhýbají zranění a ať se pořád daří !!!

Igor 7. června 2016, 12:02 | 1 0

:)
Oliver je letos pěkně v laufu - super !


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist