Podpořte The Distinguished Gentleman's Ride

27. září 2015 v 14:31

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: Matěj Sahula

Velikost textu: smaller normal bigger

Máte doma klasickou motorku, nějakého toho kafáče, scramblera nebo třeba bobbera? A co takhle se potkat s podobně zaměřenými a ještě pomoct dobré věci? Celosvětová jízda gentlemanů letos opět i u nás ...

O co jde? O dobročinnou akci, která má za účel vybrat peníze, které následně putují na boj proti rakovině prostaty. DGR probíhá celosvětově v jeden den a to 27. září a to ve stovkách měst ve více jak 70 zemích světa.  Po loňském úspěchu Prahy se letos přidávají i další česká města.

Jak pomoci? Pokud chcete být součástí DGR jako jezdec, proveďte registraci na oficiálních stránkách www.gentlemansride.com, kde pak mohou jeho přátelé a příznivci přihazovat (u nás eura) a tím dávat peníze na zmiňovaný boj s mužskou nemocí. Cílem je vybrat celosvětově milion dolarů a zdá se, že by se mohlo zadařit. Základem celé jízdy není jen setkání, ale také daný dresscode, pánové by měli vyrazit v oblecích, pokud možno na oldschool motocyklu (café racer, brat, bobber, scrambler, atd.). Bližší informace o místě srazu v jednotlivých městech, trasách  jízdy, atd. dostane každý jezdec po zaregistrování.

 

A pokud chcete "jen" pomoci nahlédněte na stránky akce a vyberte si svého favorita (favoritku, nejde o akci výhradně pro muže) a podpořte je libovolnou finanční částkou. Jestli vás zajímá atmosféra této akce, koukněte na video z loňského roku.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

Tomáš Č. 21. září 2015, 21:48 | 0 0

Gentleman´s Ride
Máte nějaké bližší informace o tom kde se to koná a v kolik hodin. Rádi bychom jako diváci přišli obdivovat stroje a podpořit akci :) díky


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist