Poslední rozlučka s Kawasaki W800

4. července 2016 v 14:07

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Emisní normy přitvrzují a pro nás to bohužel znamená konec výroby některých motorek. Konkrétně se to týká Kawasaki W800 ...

Retromodel nebude splňovat normu Euro 4, a tak jeho výroba letos skončí (v prodeji ještě 2017 a možná i 2018). Stane se tak po sedmi letech, a to nepočítáme předchůdce v podobě W650, nebo dokonce původní W1 z roku 1966. 

Přečtěte si test moto ...ZDE

Zatím není známo, že by Kawasaki chystala nový motor a s tím i nástupce legendární řady. Že to s rozlučkou myslí vážně, naznačuje limitovaná edice pro tento rok, která se jmenuje Final Edition. Krásný černo-oranžový lak, prošívané sedlo a pár drobných detailů navíc, tohle bude libovka.

Smutné rozloučení, fakt díky, Brusele - ty tele :-(

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 2 komentáře

Stano 4. července 2016, 14:09 | 2 0

EU
a pak se evropská unie diví, úřednický projekt naprosto bez opodstatnění

BRoy 4. července 2016, 13:43 | 2 0

Dopr....
Jenom naprostý debil, záměrně se vyhýbám slovu EUředník, může řešit emise u motorky, která najezdí za sezónu 2-3 tisíce kilometrů, když se zároveň z Číny přes půl světa vozí kraviny tisíci lodí, co spalují mazut bez jakéhokoliv limitu. Brusel oplotit, zaházet hnojem a počkat, až z něj zbude jenom kompost!!!


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist