Společnost KTM AUTONOVA BRNO s.r.o. – Oficiální distributor KTM pro ČR hledá v Brně mechanika motocyklů. Jsme zavedená motoprodejna a motoservis s 10ti letou historií na trhu.

Náplň práce :
Opravy motocyklů, garanční prohlídky, diagnostika a další

Požadavky :

Zkušenost s prací na motocyklech ideálně praxe v oblasti servisu motocyklů
Znalost konstrukce motorů a všech částí motocyklu
Min. výuční list vzdělání automechanik – se zaměřením na jednostopá vozidla
Řidičský průkaz skupiny A, B – řidičská dovednost jízdy na motocyklu
100 % spolehlivost a zručnost, aktivní přístup k práci
Čistý trestní rejstřík
Základy práce na PC

Nabízíme :
Výborné mzdové ohodnocení
Nástup možný ihned
Práci na hlavní pracovní poměr
Zajímavou práci v atraktivním prostředí
Firemní stravování
Volné víkendy
Zázemí 100 % české firmy která je na trhu více jak 10 let
Zaměstnanecké výhody
Rozvoj profesních znalostí
Možnost profesního růstu

Místo výkonu práce:
Brno

Své životopisy posílejte prosím na: ktm@autonova.cz

Foto: KTM Autonova

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno