Před Kájou Hanikou je 30. GP kariéry

27. srpna 2015 v 17:51

Autor: Petr Štola
Fotografie: Ajo Motorsport

Velikost textu: smaller normal bigger

Český jezdec Karel Hanika sice ještě není zdravotně v pořádku, ale těší se na Silverstone, který se mu líbí. Sezóna se přiblížila ke své poslední třetinš a dobrý výsledek by byl potřeba jak hrom ...

Karel Hanika, jezdec Red Bull KTM Ajo Teamu, nastoupí v neděli na okruhu Silverstone ke své třicáté Grand Prix kariéry. Brněnský závodník na dráze v Anglii dokázal v minulosti získat dobré výsledky v poháru Red Bull Rookies Cup, jehož závod zde dokázal vyhrát.
 
Letos bude v Silverstone startovat podruhé v kategorii Moto3 a cílem tak bude zlepšit 12. místo, které zde získal v loňském roce.
 
 
 
 
„Už se nemůžu dočkat britské Grand Prix. Silverstone je krásný okruh a mám na něj pěkné vzpomínky z mých předchozích návštěv. Minulý rok jsem tam zajel dobrý závod, neustále jsem byl ve vedoucí skupině, nakonec jsem dojel na dvanáctém místě. Líbí se mi trať, se svými dlouhými rovinkami. Je tam spousta zatáček, které dělají okruh trochu složitějším, ale určitě se tam bavím. Doufám, že budu dobře pracovat se svým týmem na motocyklu a naleznu co nejdříve limit, abych jezdil rychle. Samozřejmě to nebude snadné. Minulý týden jsem byl nemocný a ještě se stále zotavuji, ale doufám, že využiju čas do pátku a dostanu se zpět do stoprocentního stavu.“


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist