Pro Pedrosu GP Japonska skončila

15. října 2016 v 11:49

Autor: Petr Štola
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Dani Pedrosa absolvoval v druhém volném tréninku těžký pád a zlomil si klíční kost, ještě dnes odlétá zpět do Evropy, kde bude operován ...

Po neúčasti Andrey Iannoneho v japonské Grand Prix se marodka královské kubatury MotoGP po pátečních trénincích v Motegi ještě rozrostla. V druhém volném tréninku těžce havaroval španělský závodník továrního týmu Repsol Honda – Dani Pedrosa.
 
Při následné lékařské prohlídce byla odhalena zlomenina pravé klíční kosti, což celkem jednoznačně Pedrosu z dalšího působení v Grand Prix Japonska vylučuje. Dle dostupných informací z týmu ještě dnes Pedrosa musí odletět zpět do Evropy, kde ve Španělsku podstoupí operaci.
 
Následně se rozhodne o dalším postupu, dá se ale očekávat, že minimálně i následující Grand Prix na Phillip Islandu bude muset vynechat.
 
„Ano, Dani si zlomil pravou klíční kost. Je to naštěstí pouze jedna zlomenina, není jich tam více. Ještě dnes večer letí zpět do Evropy, kde ve Španělsku podstoupí operaci. Pak se rozhodneme, jaký zvolíme další postup,“ řekl manažer týmu pan Livio Suppo.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist