Rossi: Když budu pokračovat, tak 2 sezony

14. února 2016 v 19:25

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: yamaha.racing.com

Velikost textu: smaller normal bigger

Valentino Rossi se v jednom z rozhovorů vyjádřil na téma svého pokračování v MotoGP, na konci letošního roku mu aktuální smlouva vyprší. Co se ale bude dít dál ...

Na konci letošní sezony královské kubatury MotoGP vyprší smlouvy téměř všem předním jezdcům, včetně devítinásobného mistra světa Itala Valentina Rossiho. Právě u Valentina se již několik měsíců spekuluje o tom, zda doktor svoji kariéru na konci letošní sezony ukončí nebo bude pokračovat dál.
 
Nyní na tuto otázku odpovídal samotný Rossi v rozhovoru pro jednu italskou televizní stanici a odpověď byla jasná - pokud Rossi letos nepověsí závodnickou přilbu na hřebík, pojede v MotoGP minimálně ještě další dvě sezony. O prodloužení pouze o rok Valentino dle svých slov neuvažuje.
 
 
„Můj aktuální kontrakt vyprší na konci roku 2016. To znamená, že se budu muset rozhodnout, zda budu pokračovat dále nebo skončím. Pokud bych se rozhodl pokračovat, budou to určitě další dvě sezony, protože jsem vždy podepisoval smlouvy na dvě sezony. Udělám to stejně jako v roce 2014, kdy jsem řekl, že odjedu několik závodů a poté se rozhodnu. Někdy kolem Grand Prix v Mugellu bych chtěl začít více přemýšlet a učinit rozhodnutí,“ řekl Valentino Rossi.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 3 komentáře

owl 15. února 2016, 19:25 | 6 0

Rossi
Um, napsát o nejlepším pilotovi všech dob, že je uplakánek, to chce skutečně životní přehled. Nejsem nikoho fanda, mám raději přírodňáky, ale máme obrovské štěstí, že to toho kluka pořád baví.

KAB 15. února 2016, 18:29 | 2 0

Tak proč ne
Zatím na to má, smlouvy na 2 roky se bát nemusí, pořád je ve světové špičce (loni se de fakto stal mistrem světa). Akorát to pak za ty další 2 roky chce včas poznat, že už tam není, věk ukecá jen Jágr :)

jana 15. února 2016, 11:11 | 3 14

46
Uplakánek ubohej


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist