Rossi: Nebylo snadné se vrátit na 100%

24. července 2015 v 17:05

Autor: Petr Štola, Zdroj: Speedweek
Fotografie: yamaha racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Italský závodník Valentino Rossi, který momentálně vede šampionát, přiznal, že nebylo vůbec snadné vrátit se na 100% výkonu sebe i motocyklu a pravidelně bojovat o vítězství v závodech ...

Letos prožívá devítinásobný mistr světa Ital Valentino Rossi v královské kubatuře MotoGP fantastickou sezonu. Po několika letech vede průběžnou tabulku šampionátu, zvítězil v několika závodech a téměř jediným konkurentem mu je jeho týmový kolega Jorge Lorenzo.
 
To je pro Rossiho po několika obtížných sezonách skvělá příležitost a i s ohledem na jeho věk jedinečná šance, jak získat svůj desátý titul mistra světa.
 
 
„Po mém návratu k Yamaze jsem ihned cítil, že jsem tak někde na 90% mého maxima. Bohužel jsem ale potřeboval nějaký čas na to, abych se mi podařilo dostat mne i samotnou motorku na stoprocentní výkon. Nebylo to vůbec snadné, ale nyní je to skvělý pocit. Bylo to těžké období, protože v takové situaci začne mít každý závodník pochyby, jestli se mu podaří vrátit zpátky na vítěznou vlnu. Nejhorší byla situace tehdy u Ducati, kde jsme měli neustále problém s přední částí motocyklu a kdykoliv jsem začal tlačit na pilu, tak jsem havaroval,“ řekl Valentino Rossi.Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 3 komentáře

PpP 25. července 2015, 12:36 | 0 4

46
Má sebevědomí ale vyhraje Lorenzo

xtezeto 24. července 2015, 19:29 | 4 0

Vale
Tahej ty kluku ušatej.Rozhodně nepatříš do starého železa.

Jogy 24. července 2015, 17:58 | 5 0

VR 46
VALE is back!!!


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist