RST má novou kolekci 2016

6. ledna 2016 v 10:00

Autor: Karel Táborský
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Anglická značka motocyklového oblečení RST má dlouholetou tradici. Díky pečlivé analýze poznatků ze závodních okruhů, ohlasům a připomínkám běžných uživatelů ...

Anglická značka motocyklového oblečení RST má dlouholetou tradici. Díky pečlivé analýze poznatků ze závodních okruhů, ohlasům a připomínkám běžných uživatelů a také díky zkušenostem s použitím v extrémních podmínkách (horko v Africe, chlad a déšť v Anglii) se RST propracovalo až na samotnou špičku mezi výrobci motocyklového oblečení.

Na českém trhu se dokonce vyšvihlo na absolutní špičku a nyní představuje novou kolekci na rok 2016. Mrkněte se na stránky www.rstmoto.cz, kde najdete kromě klasického oblečení na motorky i třeba parádní boty. A kluci pro vás mají připravenou ještě jednu specialitu. Umí na zakázku opravit motooblečení, pokud jste si ho poničili třeba při pádu.

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist