S chytrými vložkami do bot Digitsole proti zimě

26. listopadu 2015 v 10:21

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Venku už to na nějaké teplé slunečné dny nevypadá, takže se vám může hodit tento typ. Teplo od nohou je důležité a vyhřívané vložky se mezi motorkáři staly oblíbenými ...

Francouzská společnost Digitsole ale využila dlouholeté zkušenosti a šla ve vývoji ještě mnohem dál. Tyto chytré vložky jsou totiž řízeny bezdrátově pomocí Bluetooth a aplikace na mobilním telefonu.

Teplota je řízena separátně pro každou nohu zvlášť s tím, že na mobilu si nastavíte teplotu v botě a vložky díky integrovanému termostatu řídí výkon vložky. Baterie Li-Pol jsou navíc integrovány přímo do vložky, takže opravdu žádné kabely. A výdrž? Výrobce slibuje například 8 hodin při teplotě 40 °C.

Nabíjení pak pomocí klasického USB kabelu, kterým nabíjíte telefon. Vložky jsou samozřejmě voděodolné a mohou se pochlubit anatomickým tvarem. Bonusem pak je vestavěný krokoměr, díky kterému vám aplikace ukáže nejen množství kroků, ale také ušlou vzdálenost a spálené kalorie. Zajímavý nápad, co myslíte?

Jeden pár vložek přijde na 5599 Kč a seženete ho na www.easystore.cz.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

martysid 27. listopadu 2015, 8:53 | 0 0

...
Nápad dobrej, moderní technika, vypadá to na soper provedení, jen ta cena. Holt za komfort se platí...


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist