Scooter Style (2014)

2. června 2014

Je nám ctí přivítat v našem portfoliu další produkt a doufáme, že vám udělá radost. Scooter Style, jak napovídá jeho název, je zaměřen na skútrařskou komunitu, které nabízí nejen kompletní přehled skútrů na českém trhu, ale ještě mnohem víc

Scooter Style, to je katalog pro všechny, kteří propadli skútrům, nebo se k tomu teprve chystají. Na jeho stránkách najdete přehled skútrů prodávaných na českém trhu s popisem a základními technickými informacemi, ale nejen to. Zaměřili jsme se na dění kolem skútrů, takže vám pomůžeme s výběrem oblečení a dalšího vybavení, upozorníme na hlavní nebezpečí městského provozu, promluvíme si s hercem Davidem Matáskem a také se zaměříme na design a možnosti individualizace. Chceme vám nejen dát potřebné informace, ale také vás pobavit. Doufáme, že si procházku světem skútrů užijete.


Diskuse: 2 komentáře

jiří volf 3. května 2016, 9:20 | 0 0

Scooter style-neexistuje
Vloni náhodou,letos jsem celý duben a zač.května 2016 zasvětil shánění časopisu,píšete zavedené prodejny,ale ani obyčejné nemají,nebo neznají!Vyšel vůbec?Jsem zklamán a pro Vás je to špatná reklama!S pozdravem Volf Jiří Ústí n.L.

Andrej 24. června 2014, 12:01 | 0 0

Otázka
Ahojte, Dal by sa časopis Scooter style objednať poštou na slovensko ? alebo poprípade dá sa niekde v blízkosti slovenských hraníc kúpiť ? :)


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

Aktuální číslo

3/2017 Archiv

TOPlist