SOUTĚŽ - vyhraj a jeď zadarmo na okruh s DAFIT FILLA Racing Agency - končí 17.5.2016!

16. května 2016 v 12:52

Autor: Honza Karásek
Fotografie: DAFIT FILLA Racing Agency

Velikost textu: smaller normal bigger

Nepřehlédněte naší novou soutěž. Zodpovězte jednoduchou otázku a vyhrajte voucher do Brna s DAFIT FILLA Racing Agency. Dva z vás se tak budou moci zúčastnit okruhového dne 9.6.2016 úplně zdarma ...

Agentura s DAFIT FILLA Racing Agency www.dfra.czpro vás připravila letní soutěž o vouchery na okruhový den v Brně. Abyste měli šanci vyhrát, stačí odpovědět na jednoduchou otázku z níže uvedeného odkazu a doufat, že se správně trefíte do načasování své odpovědi.

Voucher na akci 9.6.2016 v Brně získá v pořadí 50 a 100 došlá odpověď – odpovědi posílejte klasicky mailem na honza@motohouse.cz. Soutěž bude časově omezena do chvíle, kdy oba vouchery najdou svého majitele. Soutěžit může vždy jen jedna odpověď na mail.

poukaz je pouze na danou akci a není přenosný...

Soutěžní otázka:

Který jezdec British Superbike Championship je připraven zájemcům poradit na okruhových akcích agentury DAFIT FILLA Racing Agency? 

Pomoc s odpovědí naleznete na DAFIT FILLA Racing Agency

Kontakt na agenturu: www.dfra.cz


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

Jakub Novotný 6. května 2016, 12:29 | 0 0

soutěž
Palec nahoru, dofám že jsem to trefil. ;)


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist