Špičkové boty Alpinestars Toucat GTX pro cestovní enduro

15. června 2016 v 9:49

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Cestování na velkých endurech se rozmohlo obrovským tempem a pravda je, že tomu dobře rozumíme. Ke komfortu a bezpečnosti při jízdě jednoznačně patří i dobré boty ...

Alpinestars chce patřit k těm nejlepším a krom základních řad nabízí tuto vlajkovou loď. Boty Toucan jsou vyrobeny z kombinace kůže a TPU s plně nepromokavou a prodyšnou membránou Gore-Tex, která je tím nejlepším na trhu.

Struktura boty je tvarována pro perfektní padnutí a dobrou flexibilitu, inovativní boční ochrana kotníku s podporou biomechanické kloubové vazby mezi horní a spodní částí boty pak poskytuje vynikající podporu a kontrolu. Rozšířené „harmonikové flex zóny“ na nártu a zadní straně boty dávají botě vynikající komfort a kontrolu.

Horní límec a vnitřní podšívka jsou tvořeny z prodyšné síťoviny pro jízdní komfort a svěžest. Pokročilá TPU ochranná vrstva překrývající vnitřní chránič paty a špičky pro větší podporu a tuhost v klíčových místech dopadu.

Uzavírání boty je řešeno hliníkovými přezkami s rychlým uvolněním blokovacího systému. Prostě maximálně vybavená bota pro váš maximální komfort na cestách.

Za cenu 10 490 Kč u dovozce Auto Jarov – motoshop.autojarov.cz

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist