Stefan Bradl: Mám i nabídky z Moto2 a WSBK

15. června 2016 v 9:39

Autor: Petr Štola, zdroj speedweek
Fotografie: aprilia

Velikost textu: smaller normal bigger

Německý závodník Stefan Bradl zatím stále nemá jisté angažmá pro sezonu 2017 a jak sám přiznal, jedná i s týmy ve WSBK a kubatuře Moto2. ...

Německý závodník Stefan Bradl letos již druhou sezonu hájí barvy továrního týmu italské Aprlie. V otázce sezony 2017 zatím ale stále nemá jasno a pokud by nedošlo k prodloužení stávajícího kontraktu u Aprilie, zvažuje tento bavorský závodník také přestup do Moto2 nebo šampionátu Mistrovství světa Superbiků.
 
Jak samotný Bradl v jednom z nedávných rozhovorů potvrdil, zatím stále probíhají jednání ohledně budoucnosti po skončení letošní sezony. Vedle setrvání v královské kubatuře by se Bradl dle svých slov nebránil ani návratu do Moto2 nebo přestupu do šampionátu produkčních motocyklů.
 
 
„Zatím si žádné starosti ohledně budoucnosti v roce 2017 nedělám. Jednáme s několika týmy a myslím si, že již brzy dospějeme k nějaké konkrétní dohodě. Mohu také potvrdit, že vedle MotoGP vedeme také jednání s týmy v Moto2 a šampionátu Mistrovství světa Superbiků. U Aprilie jsem poznal výhody továrního týmu, kdy jsem viděl, jak mlže probíhat vývoj a jak se motocykl postupně zlepšuje. V šampionátu MS Superbiků je zastoupeno více továren, než v MotoGP. Zde bych ale uvažoval pouze o přestupu do některého ze špičkových týmů jako je Kawasaki, Yamaha, Honda nebo Ducati. V opačném případě se budeme soustředit spíše na setrvání v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů,“ řekl Stefan Bradl.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

Mike 14. června 2016, 17:10 | 0 0

Nechápu
"U Aprilie jsem poznal výhody továrního týmu, kdy jsem viděl, jak >mlže< probíhat vývoj a jak se motocykl postupně zlepšuje"


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist