Stoner: Chci pro Jorgeho nejlepší motorku, budeme chtít bojovat o vítězství

24. července 2016 v 23:30

Autor: Petr Štola,, zdroj Speedweek
Fotografie: ducati

Velikost textu: smaller normal bigger

Casey Stoner prohlásil, že hlavním cílem jeho testovací práce v letošní sezoně je poskytnou Lorenzovi v příští sezoně co nejlepší motorku, na které bude moci vítězit ...

Casey Stoner sice již před několika lety ukončil svoji kariéru v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů, ale v letošní sezoně opět působí jako oficiální jezdec italské továrny Ducati. S testovacím týmem Ducati již Stoner absolvoval letos několik testovacích dní, kde pracoval převážně na vývoji nových dílů.
 
Pro příští sezonu přichází do továrního týmu Ducati úřadující mistr světa – Španěl Jorge Lorenzo. Jak nyní v jednom z rozhovorů samotný Stoner prohlásil, udělá maximum pro to, aby dal společně s Ducati Jorgemu tu nejlepší motorku pro sezonu 2017.
 
 
„Zatím nepadlo žádné téma na to, zda budu Jorgeho koučovat. Již nyní je ale jasné, že naším společným cílem pro sezonu 2017 je to, abychom Jorgemu poskytli co nejlepší motorku pro sezonu 2017. Přáním celého týmu i mne je, abychom v příští sezoně viděli Ducati pravidelně bojovat o vítězství. Já osobně jsem sám zvědavý, jak se Jorgemu bude v příští sezoně na naší motorce dařit,“řekl Casey Stoner.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 3 komentáře

Ferda Beneš 18. července 2016, 15:30 | 0 0

kridla ...
...tak jsem na to zvedavy....a kdoví,jestli uz testuje tu verzy bez tech kuřecích kridel,ktere maj pry byt pristi rok zakazany...

Trejsíč 18. července 2016, 9:43 | 2 0

Už zase?
Podobné povídačky jsme poslouchali již před tou stávající sezonou a zatím skutek utek... Navíc Jorge nevypadá v poslední době úplně v psychické pohodě. Že by ho již strašila předtsva, že bude jezdit příští sezonu na DUCATI? Jak se říká : "Kecy nemaj cenu..."

E.S. 17. července 2016, 15:17 | 4 0

:(
Spojení mého nejoblíbenějšího a nejméně oblíbeného jezdce, navíc na Ducati :(


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist