Stoner: Ducati je vítězná motorka

5. února 2016 v 8:05

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: ducati.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Casey Stoner po testech v malajském Sepangu prohlásil, že Ducati má motorku, která má na to, aby vyhrála mistrovský titul ...

Australan Casey Stoner opět oslnil svět motocyklového sportu, když při testech v malajském Sepangu překonal oba jezdce na továrních motocyklech Ducati a s italským motocyklem na malajské trati zajížděl nejrychlejší časy z trojice Stoner, Dovizioso, Iannone.
 
Po těchto testech, které Stoner mimochodem absolvoval na motocyklu specifikace 2015, komentoval i chování motocyklu Ducati. Jak následně sám prohlásil, při příštím testu by se chtěl zaměřit i na motocykl pro sezonu 2016. Zároveň Casey dodal, že je přesvědčen o skutečnosti, že na tomto motocyklu by se dal vyhrát mistrovský titul.
 
 
„Doposud jsem s chováním motocyklu absolutně spokojený. O to zatím hovoříme o motorce z loňského roku. Už se moc těším na to, až budu moci vyzkoušet materiál pro sezonu 2016 a porovnat rozdíly obou strojů. Upřímně řečeno, zatím nemám žádné plány startovat v závodech nebo jiné cíle. Chci jen pomoci týmu získat dobrou motorku. Je ale pravdou, že dle mého názoru je Ducati motocykl, se kterým by se dal vyhrát titul. Pokud by se udělalo několik drobných změn, bylo by možné odstranit většinu slabých stránek. Pracujeme také na úpravách, po kterých by celý paket byl ještě silnější a výkonnější,“ řekl Casey Stoner.

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 6 komentářů

Trejsíč 7. února 2016, 14:31 | 2 0

Čekal někdo něco jiného?
Kdynby býval Stoner testoval Hondu, byla by to také vítězná motorka, stejně jako Yamahu ... koho chleba jíš ... nicméně pravdou je, že je to hodně o pilotovi a Stoner je super třída, takže hozená rukavice dvojici továrních jezdců...

Mike 5. února 2016, 11:17 | 1 0

Nic novyho
Když se kouknete na první polovinu minule sezóny tak zjistíte že doví byl v top 3. A měl i na titul než přišli pády a jeho konzistentní výsledky byli fuc

zverzak 5. února 2016, 10:15 | 0 1

Taliani, taliani
Predovsetkym ma nervuje, ze na tom jazdia dvaja taliani, ja proste tejto narodnosti neverim. Mam dlhorocne skusenosti. Su inventivni, ale na nejake konzistentne a dlhodobo udrzatelne vysledky na to nemaju povahu.

Casey 5. února 2016, 10:00 | 0 0

Casey is back
je jediný kto vyhral závod

Sj 5. února 2016, 9:07 | 4 3

27
Ten už toho neměl řikat :DDDDDD

Ron 5. února 2016, 8:55 | 2 3

Ha,
tohle neměl řikat.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

Aktuální číslo

4/2017 Archiv

TOPlistTOPlist