Suppo: Marc odvádí skvělou práci a vede světový šampionát

31. srpna 2016 v 13:07

Autor: Petr Štola, zdroj speedweek
Fotografie: Honda repsol

Velikost textu: smaller normal bigger

Manažer továrního týmu Repsol Honda je spokojený s výkony Marca Márqueze, který po 11 odjetých závodech vede šampionát MotoGP ...

Manažer továrního týmu Repsol Honda, pan Livio Suppo, v jednom z nedávných rozhovorů komentoval průběh posledního závodu královské kubatury MotoGP na brněnském Masarykově okruhu, stejně tak jako aktuální situaci v průběžném hodnocení šampionátu.
 
Dle slov Suppa panuje u týmu spokojenost s průběhem závodu v Brně, který značně zkomplikovalo počasí a tým zvolil strategii na výměnu motocyklů, ke které nakonec kvůli mokré trati nedošlo. Zároveň Suppo chválí Marca, který po závodech v Brně drží náskok celkých 53 bodů na čele průběžného hodnocení šampionátu.
 
 
„Od začátku jsme počítali s tím, že budeme měnit motorku. Z tohoto důvodu oba naši jezdci vyjeli na trať s měkkými mokrými pneumatikami. Bohužel k výměně nakonec ale nedošlo a jezdci museli na těchto pneumatikách odjet celý závod. Proto jsme byli spokojeni i s tím, že se Marc probojoval na pódium. Druhý muž šampionátu Rossi dojel až za ním, takže jsme opět navýšili náskok. Myslím si, že před zbývajícími sedmi závody sezony máme velmi dobrou výchozí pozici pro útok na mistrovský titul, nyní nesmíme dělat zbytečné chyby,“ řekl Livio Suppo.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 2 komentáře

VanillaIceCream 80 31. srpna 2016, 18:38 | 1 0

93+46
Chlapi z MH, to už několikátý článek převzatý od pana Štoly, kde jsou fakt velký kopance... Čtete to po něm, než uděláte ctrl+cizí, ctrl+vlastní.....

Lukáš 31. srpna 2016, 14:02 | 2 0

Rossi dojel za ním?
Pokud vím tak Rossi dojel v Brně před Markem takže náskok nenavýšil :)


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist