Suzuka pro Stonera skončila zraněním

27. července 2015 v 13:45

Autor: Petr Štola
Fotografie: facebook

Velikost textu: smaller normal bigger

Vytrvalostní závod v japonské Suzuce skončil pro Caseyho Stonera po nepříjemném pádu zlomenou lopatkou a holenní kostí. ...

Australský závodník Casey Stoner neoslavil svůj návrat k motocyklovým závodům zrovna ideální cestou. Jak jsme vás již dříve informovali, Casey nastoupil dnes k populárnímu vytrvalostnímu závodu 8H v Suzuce, kde startoval po boku několika dalších hvězd MotoGP.
 
Bohužel ale dnešní závod, do kterého Casey odstartoval na motocyklu Honda CBR1000RR, nevyšel zrovna dle představ. Stoner nezvládl řízení motocyklu již v pátém kole svého závodu a následoval nepříjemný pád. Tím také Casey ukončil působení celého týmu a kolegové Michael van der Mark a Takumi Takahashi již nemohli pokračovat.

 
 
Výsledkem tohoto pádu je také zlomená lopatka a fraktura holení kosti.
 
„Bohužel se mi zasekla plynová rukojeť, následkem toho je zlomenina lopatky a holení kosti, to dokáže naštvat. Zároveň mne to mrzí pro Michaela, Takumiho a celý tým, protože zde pracovali opravdu tvrdě. Moje díky patří také Alpinestarst a Nolanu za ochranné prostředky, které mi hodně pomohli, jinak ten pád mohl dopadnout mnohem hůře,“ řekl Casey Stoner.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

long 27. července 2015, 15:10 | 0 0

27
nojo kačer stoner :D


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist