Tom Sykes – chtěl bych si vyzkoušet MotoGP

7. září 2015 v 10:21

Autor: Petr Štola
Fotografie: kawasaki.eu

Velikost textu: smaller normal bigger

Britský jezdec Tom Sykes navštívil Grand Prix v Silverstonu a s novináři hovořil na téma jeho nejbližších plánů a přání. Na přetřes přišlo i téma možného přestupu do MotoGP ...

Paddock MotoGP v Silverstone přilákal několik významných hostů. Čekání na návrat na trať si návštěvou britské Grand Prix zkrátil tovární jezdec Kawasaki Tom Sykes, který využil příležitosti „nadýchat“ se vzduchu závodní rodiny, slyšet hřmot motorů a cítit vůni benzínu. U této příležitosti také odpověděl na otázky novinářů.
 
 
 
„MotoGP je zajímavé a určitě bych si ho chtěl jednou zkusit, říká Tom Sykes „Letos jsem jezdil rychle, ale ještě jsem nenašel materiál, který by se lépe hodil k mému jezdeckému stylu. Se zákazem testování neexistuje mnoho příležitostí, jak se zlepšit. Během závodního víkendu to je vždy obtížné. Titul je nyní pryč, budu se tedy během posledních tří závodů zaměřovat na vývoj motorky pro příští rok. Cílem je vyhrát co nejvíce závodů. Ideální by pro mne bylo, kdybych v šampionátu skončil druhý, pak by to znamenalo, že v posledních čtyřech letech jsem byl vždy první nebo druhý. Když jste v dobré formě, tak ale chcete samozřejmě jen vyhrávat.“Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist