Touring/enduro helma X-Lite X-551 GT

31. července 2016 v 11:16

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Baví vás cestování a doma máte nějaké to cestovní enduro? Pokud pokukujete po nové přilbě, neměli byste ve výběru opomenout tuhle italskou lahůdku. X-Lite je součástí výrobního programu Nolan ...

X-Lite je součástí výrobního programu Nolan, a jak název napovídá, jde o lehké helmy, tedy skořepiny z kompozitu. V tomto případě se bavíme o 1430 gramech (velikost M), což je na podobně vybavenou helmu luxus.

Výbavou máme na mysli nejen extrémně komfortní interiér a Pinlock jako součást dodávky, ale také vnitřní sluneční clonu VPS, která se u enduro přileb zas tak často nevidí. Skořepina je vyráběna ve třech velikostech, což zaručí, že pokud máte malou velikost hlavy, nebudete s sebou tahat zbytečnou hmotu.

Rozměrné plexi z materiálu Lexan zajistí perfektní výhled, samozřejmě ho můžete sundat a nahradit enduro brýlemi, nebo naopak sundat štítek a z helmy tak udělat klasickou integrálku. S kvalitou Nolanu/X-Lite je cena 11 990 Kč za vícebarevné designy parádní.

Najdete na www.globalmoto.cz.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

Aktuální číslo

4/2017 Archiv

TOPlist