Třikrát novinka z Razzo.cz

27. října 2015 v 9:45

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Náš největší prodejce MX a enduro vybavení pilně zásobuje před podzimní sezonou, v nabídce se objevují kolekce 2016. Vybrali jsme z nich pár zajímavostí, které byste neměli přehlédnout: ...

Náš největší prodejce MX a enduro vybavení pilně zásobuje před podzimní sezonou, v nabídce se objevují kolekce 2016. Vybrali jsme z nich pár zajímavostí, které byste neměli přehlédnout:

1. Oakley O2 MX

Nové brýle O2 MX z nabídky americké firmy určené pro motokros a enduro nabízejí rámeček s rozšířeným zorným polem o 30 % a zároveň jsou vhodné pro použití na dioptrické brýle, navíc vybavené chráničem nosu.

 

2. Leatt GPX Impact Shorts

Novinka v nabídce firmy Leatt jsou kraťasy s chrániči pro offroad použití. Vyrobeno z komfortního technického materiálu a vybaveno protektory na boky, kyčle a kostrč. Na protektory byl použit speciální tlumicí gel ArmourGel, CE homologace je samozřejmostí.


3. Nové kolekce 2016 TroyLeeDesigns, Fox, Shift

V Razzu již najdete kompletní nabídku nových kolekcí roku 2016 pro motokros a enduro značek TroyLeedesigns, Fox a Shift. Kdo chce vyrazit v novém špičkovém oblečení, tak má šanci.

www.razzo.cz


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist