Trilobite Agnox – první nepromokavé, ochranné a oděruvzdorné motocyklové džínsy na světě

24. ledna 2016 v 9:47

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Pokukujete po džínsech na motorku? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměl ujít top model české značky Trilobite ...

Ten se totiž může pochlubit dokonalou technologií kombinující čtyři do sebe laminované vrstvy denim, nepromokavou prodyšnou membránu, Kevlar (aramidová vlákna) a síťovinu. Díky tomu jsou kalhoty nejen bezpečné proti oděru, ale také nepromokavé a prodyšné. Konkrétně se bavíme o 10 000 mm vodního sloupce a prodyšnosti 10 000 g/m2/24 h.

 

Trilobitex s integrovanými aramidovými vlákny je použit na místech, kterým nejvíce hrozí náraz při případné nehodě, to platí obzvláště pro kolena a boky. Ochranné schopnosti džínsů Agnox jsou navíc posíleny kolenovými a bokovými chrániči Forcefield, které jsou dodávány jako standardní doplněk.

O komfort se postarají nejen strečové panely na kolenou a v rozkroku, ale také rozepínatelná vzduchová ventilace a zvýšený pas v bederní oblasti. Kalhoty jsou navíc dodávány ve voděodolném přepravním vaku.

 

Kam pro ně? Na www.bikerscrown.cz nebo do kamenných prodejen Bikers Crown.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 2 komentáře

Penten 24. ledna 2016, 19:23 | 0 0

A na co..
Za těch 8000 se dají pořídit i poradny nepromokavý textilky od dainese, který udělají stejnou, ne-li lepší službu a budou mít i větrání... A určitě jsou i levnější značky. Smysl moc nevidím, leda vypadat "cool v jeans na scrambleru"

Tomáš 4. září 2015, 13:50 | 3 0

Qui bono?
Vybavené jsou dobře, ale nejsou motodžíny hlavně kvůli horkým dnům a civilnímu dojíždění (do práce, po městě)? S tou membránou v nich bude asi horko a na nošení mimo moto to myslím nebude. A jestli se teda neztrácí jejich výhoda a smysl. Na co byste si je pořídili vy?


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist