TT Man.cz – vás zve tradičně na 300 ZGH do Hořic v Podkrkonoší

17. května 2016 v 19:36

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Vrchol české roadracingové sezony proběhne o víkendu 21.–22. 5. 2016 - legendární závod 300 zatáček Gustava Havla. Jako tradičně přicházíme i s upoutávkou na stánek našich kamarádů z TTman.cz ...

Legendární závod 300 zatáček Gustava Havla se letos pojede již po čtyřiapadesáté a vypsány jsou všechny tradiční kubatury od 125GP až po Superbike. Podíváte-li se na stránky www.amkhorice.cz, zjistíte, že startovní rošty jsou více než slušně zaplněny a z 300 ZGH se opět stal závod s celoevropským věhlasem a tradicí.

Jako již tradičně vám k pozvánce na tento závod přidávají kluci z TTman.cz i čerstvou kolekci oblečení a příslušenství z Tourist Trophy 2016, která bude právě v Hořicích přímo na místě k dispozici. Opět parádní jsou nová celopotištěná trička s fotkami motorek největších střelců TT, např. Only the Brave.

I letos výrobce drží zvolený trend z posledních let, kdy hlavně trička a mikiny jsou hodně módní, a je tak možné si užívat jejich každodenní nošení. Díky loňskému úspěchu prošívaných vest je nová kolekce doplněna o černou vestu s atraktivními reflexními zelenými pruhy. Hodně se také povedl nový batoh TT, hrnky i kšiltovky. Těch novinek je letos zkrátka opět spousta, proto se podívejte na www.TTman.cz nebo se zastavte na stánku právě v Hořicích.

 

Více o víkendové akci 300 ZGH v Hořicích najdete ...ZDE

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist