V Brně se staví nová Yamaha PEMM

7. srpna 2015 v 11:07

Autor: TZ, Karel Táborský
Fotografie: TZ

Velikost textu: smaller normal bigger

Po roční přípravě, byla dnes zahájena další etapa dostavby AUTO-MOTOCENTRA PEMM Brno na Jihlavské ulici v Brně Bohunicích. ...

Druhá etapa zahrnuje, na ploše více jak 420 m2 ve třech podlažích, rozšíření servisních míst pro servis vozidel, včetně moderní autoklempírny, nový sklad pro mimosezónní úschovy pneumatik a kompletních kol zákazníků (pneu hotel), ale především novou prodejnu a servis YAMAHA. V objektu najde své místo i vedení společnosti, účtárna a další obslužné prostory.

Součástí stavby objektu bude i úprava okolí a rozšíření parkovacích míst pro zákazníky, čímž se zlepší obslužnost celého areálu. V rámci investice bude nově vybudovaný chodník pro pěší při ulici Jihlavská, který je v současné době v havarijním stavu.

Otevření nové prodejny YAMAHA, ale i celého objektu se plánuje na březen 2016.

V roce 2016, po dokončení této stavby bude prodejna Kia rozšířena o cca 60 m2, zrušením a přestavbou současných kanceláří vedení společnosti.

Stavbu realizuje zlínská akciová společnost PS-MSI, dodavatel pozemních staveb se specializací na komerční a průmyslové objekty železobetonových, ocelových i monolitických konstrukcí.

Současná prodejna se servisem YAMAHA bude fungovat na staré adrese Netroufalky 14, OC Campus do konce února, o přesném časovém harmonogramu stěhování budeme všechny včas informovat.

Věříme, že tato významná etapa v dostavbě AUTO-MOTOCENTRA PEMM Brno přispěje k dalšímu zlepšení našich služeb zákazníkům.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist