Valentino Rossi tvrdí: Italští jezdci jsou nyní na vzestupu

5. července 2016 v 9:59

Autor: Petr Štola,, zdroj Speedweek
Fotografie: yamaha.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Valentino Rossi vyjádřil velkou spokojenost se současným stavem, kdy řada mladých italských závodníků udává tempo v kubatuře Moto3. Pokračování šampionátu již za týden na Sachsenringu ...

Především v nejnižší kubatuře Moto3 šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů můžeme v letošní sezoně pozorovat obrovský vzestup italských závodníků, kteří pravidelně bojují o vítězství v jednotlivých závodech.
 
K této situaci se vyjádřil i majitel týmu Moto3 - SKY VR46, italský závodník Valentino Rossi. Dle jeho slov je v posledních letech práce s mladými italskými talenty na vzestupu a již nyní je tato práce vidět i na výsledcích v nejnižší kubatuře Moto3. Většina jezdců byla také členy akademie Valentina Rossiho.

 
„Ano, mám velkou radost z toho, že letos můžeme v kubatuře Moto3 pozorovat pravidelně na čele spoustu italských závodníků. Znamená to, že v Itálii s mladými jezdci odvádíme velmi dobrou práci. Spousta z těchto závodníků také prošla VR46 Academy, což je také projekt určený mladým talentům. Mezi těmito jezdci také panují velmi dobré vztahy, protože se znají opravdu od útlého mládí. Ještě v pondělí po Assenu jsme společně slavili v Misanu vítězství Francesca Bagnaia v Assenu,“ řekl Valentino Rossi.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

Bridy 5. července 2016, 21:43 | 1 0

Vale
Druha tvar Valeho, robi pre ITALY motosport , hlada talenty a robi z nich pretekarov na prvých prieckach pred TV kamerami, sympaticke .....a Vale asi miluje motorky a robi len to co jeho otec Graziano.......legenda pokracuje?????? ....no urcite dajte si MOTO3 to je mela.....


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist