Valentino Rossi: Zatím je vše příliš čerstvé

6. prosince 2015 v 15:56

Valentino Rossi se vyjádřil ke vztahům s Marcem Márquezem a prohlásil, že zatím je celá situace příliš čerstvá a vše se vyjasní na začátku příští sezony ...

 
Zatímco španělský závodník Marc Márquez se v médiích již vyjádřil, že by s Valentinem Rossim rád po konfliktech v závěru letošní sezony uzavřel mír, devítinásobný mistr světa je zatím jiného názoru. Jak samotný Rossi prohlásil, vše je nyní ještě příliš čerstvé a k uklidnění situace bude třeba čas.
 
Zároveň ale Valentino prohlásil, že od příštího roku chce hodit minulost za hlavu a opět se plně soustředit na přípravu na sezonu 2016. Zde je jeho jasným cílem opět boj o mistrovský titul, do kterého se Rossi chce i v příštím roce opět zapojit.
 
 
„Zatím je pro mne tento příběh ještě příliš čerstvý. Je ale jasné, že v příští sezoně budou mnohem důležitější jiné věci. Především musím najít novou motivaci a pokusit se bojovat opět o mistrovský titul. Ohledně příští sezony si nedělám žádné starosti. Jak to bude mezi mnou a Márquezem v budoucnosti, zatím nevím. Co k tomu mohu říci nebo udělat? Mám přestat se závoděním, protože mám strach? Nyní mohu jen zkusit si moje vzpomínky na závěr sezony vyjasnit a zkusit zapomenout na to, co se stalo,“ řekl Valentino Rossi.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 5 komentářů

Bedyr 15. prosince 2015, 11:57 | 0 0

Vale
Ano, ano... Vale je jen jeden a ani to španělské "divadlo" ho nezastaví.

X 5. prosince 2015, 9:09 | 4 9

Rossi
Legendární kopáč do soupeře?

jenda 4. prosince 2015, 20:31 | 7 6

extnt
Ty si kokot
doctor je naprostá legenda

exTNT 4. prosince 2015, 19:01 | 8 12

Opět
typický uplakánek...

Jogy 4. prosince 2015, 17:49 | 12 6

VR 46
VALE je len jeden!!! LEGENDA!


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist